Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-08-23 18:09:46

Vency

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 22
Punktów :   

Ze szczegółami

1. Co mam zrobić aby mieć prace ?
Zostanie stworzony specjalny temat z pracami. Wchodzisz w ten temat i wybierasz prace która odpowiada ci. Sprawdzasz czy masz wszystkie wymagania. Piszesz w komentarzach swoje CV. Potem czekasz na akceptacje.

2.Chce mieć swój sklep co mam zrobić ?
Tam gdzie jest temat "Sklepy" wchodzisz. Naciskasz "Nowy wątek" u góry po prawej stronie. W temacie piszesz nazwe sklepu. Zaś na dole wklejasz artykuły które chcesz sprzedać.
[Jak wklejać artykuły w temacie "Jak wstawić obrazki ?"]

3.Kupiłam artykuł w sklepie, ale dalej nie mam go na swoim profilu. Dlaczego ?
Być może sprzedawcy zapomnieli ci go dodać. Z pewnością będzie.

4.Czy mogę zmienić imię lub nazwisko sima ?
Tak, zmieniasz go w urzędzie.

5.Ile mogę mieć prac ?
Możesz mieć max.6 prac.

6.Jak mam chodzić do szkoły ?
Pierwsze musisz sie do niej zapisać. W temacie w którym możesz sie zapisać piszesz "Chce sie zapisać'. Potem nauczyciel tej szkoły cie dodaje i chodzisz na lekcje. Tak samo postępuj z kółkami zainteresowań.

7.Jak moge pójść na miasto ? (czyli parki, lasy itd.)
Wchodzisz w temat "Miasto" i szukasz wybranego miejsca. Potem piszesz *siada na ławce* itd.

8.Czy można mieć dzieci ?
Tak, jeżeli simka skończyła 18 lat.

9.Jak kupować w sklepach ?
Szukasz wybranego sklepu. Piszesz np. "Poprosze buty nr.1". Następnie sprzedawca dodaje ci te buty do twojego profilu. Pamiętaj, ze mozesz w jednym sklepie codziennie kupić max.10 rzeczy.

10.Kupiłam artykuł w sklepie. Sprzedawca dodał mi go do profilu i mam mniej pieniędzy. Dlaczego ?
Zawsze w sklepach trzeba patrzeć za ile jest dana rzecz. Sprzedawca poprostu odją od kwoty cene artykułu.

Jeżeli macie więcej pytań. Piszcie na dole.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sgkrwn.pun.pl www.wknb.pun.pl www.szm.pun.pl www.java-games.pun.pl www.spambox.pun.pl